Facebook Instagram Vimeo
PL

O NAS

Potrzebujesz realizacji foto video wysokiej jakości? Szukasz kreatywnej i profesjonalnej ekipy filmowej lub sesji zdjęciowej?
COOL ART PRODUCTION sprosta Twoim wymaganiom!

Czym się zajmujemy?
Pomagamy, firmom, instytucjom i osobom prywatnym w dotarciu do grona docelowych odbiorców poprzez nietuzinkowe realizacje foto i video.
“Kręcimy i pstrykamy“ to na czym najbardziej Ci zależy w niebanalny i wyjątkowo estetyczny sposób!

Naszym Klientom zapewniamy najwyższą jakość usług w kinowym stylu oraz nie banalne wrażenia filmowe o kinowej charakterystyce.

Z czego korzystamy?
Pracujemy wyłącznie na topowym sprzęcie. Nasze studio montażowe wyposażone jest w najnowocześniejszy/nowatorski sprzęt z najwyższej półki. Drony, kamery, obiektywy, stabilizacja żyroskopowa, sprzęt audio i nagłośnienie. Nasz hardware to marki min. takie jak Apple, Canon, Yamaha, Focusrite a software Logic Pro, FinalCut X, Adobe. Zajmujemy się całym procesem produkcji od koncepcji, idei i scenariusza, aż po montaż, postprocessing/koloryzacje oraz dystrybucje do prywatnego klienta lub sieci. Wiele czynników składa się na zaskakujący efekt, mamy wszystko pod kontrolą nawet w najbardziej stresujących/wymagających sytuacjach. To wszystko po to by wykonać dla Ciebie produkt najwyższej jakości.

Jeżeli masz niestandardowy pomysł na promocję, skontaktuj się z nami,
pomożemy Ci go zrealizować w najlepszym możliwym wydaniu.

KONTAKT

664 709 365 604 919 095
biuro@coolartpro.pl biuro@coolartpro.pl